⇒ O FIRMIE

Zajmujemy się kompleksowym zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami na obszarze Lublina oraz pobliskich miejscowości.  Nr licencji 3519
Nasza oferta obejmuje:

  • Wspólnoty mieszkaniowe
  • Nieruchomości osób prywatnych
  • Nieruchomości stanowiące współwłasność
  • Nieruchomości przekazane pod wynajem
  • Spółdzielnie mieszkaniowe
  • Nieruchomości komercyjne

Oferujemy naszym klientom zróżnicowane usługi, łączymy wiedzę i doświadczenie w dziedzinie ekonomii, prawa i znajomości budownictwa.

NASZA KADRA

Nasz zespół tworzą życzliwi klientom profesjonaliści o wysokich kwalifikacjach. Zatrudnione osoby swoją pracę traktują rzetelnie, proponują nowatorskie rozwiązania sytuacji problemowych.

⇒ WYPOSAŻENIE

W celu zapewnienia pełnej satysfakcji naszym klientom stworzyliśmy własne zaplecze maszynowo techniczne, potrzebne do utrzymania nieruchomości bez konieczności zlecania prac konserwacyjnych firmom zewnętrznym.

⇒ DLACZEGO MY?

Działamy na rynku już 20 lat ciesząc się zaufaniem klientów. Nasze działanie przechodziło różne fazy od działalności indywidualnej poprzez spółkę cywilną i powrót do działalności indywidualnej. Dzięki temu, że zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze – mamy co robić i firma ciągle się rozwija, wdrażając najnowocześniejsze systemy wspomagające zarządzanie nieruchomościami. W naszej firmie łączymy wieloletnie doświadczenie z młodą kadrą. Proponujemy konkurencyjne ceny.

⇒ GODZINY PRACY?

poniedziałek - 7:00 - 17:00
wtorek, środa, czwartek - 7:00 - 15:00
piątek - 7:00 - 13:00